Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient, Qender

€ 890 /Muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
214

Pershkrimi

Jepet me qira ambient ne Qender te Tiranes Rruga Kajo Karafili.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim ne nje pallat te ri, jepet per zyra.
Organizimi: 4 ambiente, tualeti, i investuar.
Zona ku ndodhet është e preferuar për banim dhe ndodhet afer fasiliteteve të nevojshme për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35762
Çmimi: € 890 /Muaj
Permasa e Prones: 87,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
€ 70.000
Ambient tregtar tek Oxhaku. Ambienti është i organizuar në një kat. Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2. Ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat