Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Karl Gega

€ 350 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
185

Pershkrimi

Jepet  me qira ambient tregtar pranë Bulevardit të Ri, Rruga Karl Gega.
Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 60 m2, kati 0, me oborr të bollshëm.
Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, në një pozicion shumë strategjik dhe është mundësi shumë e mirë investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31262
Çmimi: € 350 /month
Permasa e Prones: 60,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.400
Jepet me qera ambient Vasil Shanto Kati 2 Sipërfaqe prej 200 m2, momentalisht apartament banimi. Ambienti eshte i p [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Jepet me qera ambient zyre Rruga Ismail Qemali Bllok. Kati 0 Ndertim i Ri Sipërfaqe prej 35 m2. Për më shumë inform [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500
Jepet me qera ambient tregtar Rruga Ismail Qemali Bllok. Kati 0 Sipërfaqe prej 200 m2, mundesi organizimi te hapsir [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat