click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, 21 Dhjetori

€ 110.000
in
Vendos tek te preferuatrat
336

Pershkrimi

Ambienti është i pozicionuar te Rruga Naim Frashëri, pranë 21-Dhjetorit.
Informacion mbi ambientin : kati 0, sipërfaqja e ambjentit 67.3 m2, , me hipotekë.
Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, disponon fasadë xhami dhe zona shumë e favorshme e bën të përshtatshëm për çdo lloj tipologjie biznesi.
Pozicioni gjeografik  është lehtësisht i aksesueshëm me akset kryesore të qytetit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30532
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 67,30 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat