Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Ali Demi

€ 35.000
,
Vendos tek te preferuatrat
543

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Ali Demi, te rruga Zonja Curre.
Informacion mbi ambjentin : kati 0 sipërfaqja e ambjentit 18 m2, , me hipotekë.
Ambjenti është aktualisht në gjendje pune si minimarket dhe disponon fasadë xhami eshte i përshtatshëm për çdo lloj biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28890
Çmimi: € 35.000
Permasa e Prones: 18,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 280.000
Shitet Ambient tregtar Rr. Durresit Ambienti është i organizuar në 2 kate Sipërfaqja totale e ambientit është 150 m [me shume]
I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
€ 70.000
Ambient tregtar tek Oxhaku. Ambienti është i organizuar në një kat. Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2. Ambi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat