Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Liqeni i Thate

€ 96.300
,
Vendos tek te preferuatrat
267

Pershkrimi

Ambienti ndodhet në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 107 m2, fasadë xhami, i investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27080
Çmimi: € 96.300
Permasa e Prones: 107,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 135.000
Shitet ambient tregtar zonen e Xhamllikut, Rruga Xhanfize Keko. Disponon nje siperfaqja totale prej 52 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 211.000
Shitet ambient tregtar ne qendren tregtare ETC,  Bulevardi Bajram Curri . Disponon nje siperfaqja totale prej 51 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet ambient tregtar Liqeni Thate. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe ka nje sipërfaqe prej 200 m2. Organiz [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet ambient tregtar tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 26 m2. Disponon doku [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat