Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Laprake

€ 37.000
,
Vendos tek te preferuatrat
390

Pershkrimi

Shitet dyqan prane Spitalit Ushtarak ne Laprake. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 37 m2.
Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e qete dhe e preferuar per banim por edhe per investim pasi ka prane qendra tregtare, biznese private, Gjykata Administrative, supermarkete, spitalin ushtarak, shkolla dhe shumellojshmeri fleksibilitetesh , gjithashtu eshte edhe shume e aksesueshme me pikat kyc te qytetit, vetem 16 minuta larg nga qendra , 10 minuta larg nga Zogu i Zi dhe 32 minuta larg Aeroportit Nderkombetar i Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26525
Çmimi: € 37.000
Permasa e Prones: 37,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat