Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Oxhaku

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
22

Pershkrimi

  • Ambient tregtar tek Oxhaku.
  • Ambienti është i organizuar në një kat.
  • Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2.
  • Ambienti është i investuar me punime cilësore.
  • Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
    ☎️ +355 4 222 6005
    📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39371
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 45,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 112.000
Ambient tregtar tek Myslym Shyri. Ambienti është i organizuar në një kate. Sipërfaqja totale e ambientit është 32 m [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat