Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Myslym Shyri

€ 78.000
,
Vendos tek te preferuatrat
296

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit buze rruge kryesore.
Disponon nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim pallat ekzistues.
Organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 guzhine se bashku me aneksin i cili sherben per gatim dhe 1 koridor shperndares.
Orientimi eshte jug-lindje.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si dhe shitet i mobiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26105
Çmimi: € 78.000
Permasa e Prones: 60,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat