click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartamente  2+1 tek Farmacia nr 10, Tirane.

1200 euro/m2
Vendos tek te preferuatrat
158

Pershkrimi

Shiten apartamente  2+1 tek Farmacia nr 10, Tirane.

Apartamentet 2+1 kane perkatesisht keto hapesira:

  • 113.5 m2 – kati i 5-te.
  • 114.3 m2 – kati i 5-te.
  • 113.5 m2 – kati i 9-te.
  • 99 m2 – kati i 2-te.
  • 113.2 m2 – kati i 2-te.
  • 104.7 m2 – kati i 2-te.
  • 127 m2 – kati i 6-te.

-Aktualisht 2 nga apartamentet ndodhen ne faze ndertimi karabine, ndersa 5 te tjeret ne faze suvatimi.

-Ndodhen ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.

Cmimi: 1200 euro/m2

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40641
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 113.500
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat