click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, 5 Maj.

98,914€
in
Vendos tek te preferuatrat
93

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne 5 Maj.

  • 📏Siperfaqja totale e apartamentit eshte 104.12 m2.
  • 🏡 Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5-te.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Aktualisht ndodhet ne faze karabinaje.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Çmimi: 98,914€

👉Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

📞 +355 68 651 1111

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40557
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat