click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

€ 131.500
,
Vendos tek te preferuatrat
35
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 Rezidenca San Pietro
🏡 Cmimi okazion per kete rezidenc. Apartamentet e fundit ne shitje
📏Sipërfaqja e apartamentit 82 m2 .
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, 
🍃 Orientimi i favorshem.
📏 Zona shume e kerkuar mundesi investimi ose dhenie me qira. 
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40268
Çmimi: € 131.500
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 40.000
Shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone tek kompleksi rotondo plepat Durres 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e [me shume]
I ri ne treg
€ 179.690
Shitet apartament 2+1, San Pietro 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i ga [me shume]
I ri ne treg
€ 123.590
Shitet apartament 1+1, San Pietro 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 72.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat