Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Gjiri Lalzit.

€ 80.100
,
Vendos tek te preferuatrat
101

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit.
 • salloni
 • ambienti gatimit
 • 2 dhoma gjumi
 • tualeti
 • ballkoni
 • 89 m2
 • Kati 4
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38139
Çmimi: € 80.100
Permasa e Prones: 89,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2. Organ [me shume]
I ri ne treg
€ 78.540
Apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 74.8 m2. Organi [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat