Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Kopshti Zoologjik

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
258

Pershkrimi

Vilë në shitje pranë Kopshtit Zoologjik tek rr. Muharrem Butka.
Vila është e organizuar në 3 kate. Kati i parë funksionon si një biznesi ndërsa dy katet e tjera për banim.
Kati i 2 dhe i 3 janë të organizuar secili në apartamente me ambient ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Vila disponon sipërfaqe ndërtimi 64.5 m2 dhe sipërfaqe totale 74 m2.
Zona ku ndodhet vila është lehtësisht e aksesueshme dhe e preferueshme për banim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33415
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat