Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 250 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
18

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe ka siperfaqe totale 120 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.  Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar, kondicioner, mundesi parkimi para pallatit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33311
Çmimi: € 250 /muaj
Permasa e Prones: 120,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg

€ 300 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Bulevardin ‘Zogu I’. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pall [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira apartament 3+1 në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’ tek ish-ekspozita. Apartamenti ndodhet në ka [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat