Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtëpi, Xhamlliku

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
354

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’.
Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m2, oborri një sipërfaqe prej 58 m2 dhe dyqanet sipërfaqe totale prej 46 m2.
Shtëpia ka dy kate, magazinë dhe 2 dyqane për tipologji të ndryshme biznesi.
Është e rrethuar me oborr të bollshëm dhe pozicioni i saj bën të mundur ndriçimin gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona është qetë, ofron privatësi maksimale dhe është e plotësuar me të gjitha shërbimet e nevojshme si shkolla, qendra shëndetësore.

Për më tepër informacion apo një vizitë në prone kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32650
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 173,51 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr të rrethuar
hapësira private

Prona te Ngjashme

€ 145.000
Shitet shtëpi private në Paskuqan Disponon sipërfaqe ndërtimi 94.4 m2 dhe sipërfaqe totale 282.2m2. Shtëpia ka 2 ka [me shume]
€ 115.000
Shitet shtepi dhe toke Rruga Myslym Keta, afer Komisariatit nr.4 Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat