Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Rruga Kavajes

€ 600 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
391

Pershkrimi

Jepet me qira dupleks në Rrugën e Kavajës.
Ambienti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Kati i parë është i organizuar në ambient ndenje dhe ambient gatimi ndërsa kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi. Secili prej kateve disponon tualet.
Vendndodhja e ambientit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës  (siguri, akses në rrugët kryesore, shkolla, njësi të ndryshme tregtare), por edhe mundësi të mirë investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32445
Çmimi: € 600 /muaj
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 700 /muaj
Jepet me qera Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyri, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gat [me shume]
I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok. Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat