Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Rruga Siri Kodra

€ 1.000.000
Vendos tek te preferuatrat
405

Pershkrimi

Shitet magazine tek rruga Siri Kodra.
Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaqe totale ndertimi 570 m2.
Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Aktualisht funksionon si fasoneri.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31054
Çmimi: € 1.000.000
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 260.000
Shitet magazine ne Vore. Informacion mbi magazines: kati 0, siperfaqe: 243 m2, kati 1 siperfaqe: 149 m2 Magazina di [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat