Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Dhermi

€ 190.000
,
Vendos tek te preferuatrat
382

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Green Coast Resort, Dhermi.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 90.8 m2 ndertim dhe 108.8 m2 siperfaqe oborri.
Organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 1 tuale dhe veranda.
Green Coast Resort, një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant që i shtohet Mesdheut, është ndërtuar në mënyrë strategjike në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27658
Çmimi: € 190.000
Permasa e Prones: 90,80 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades. Sipërfaqja e tokës, 1401 m2. Toka ndodhet ne zone me studim Për më shumë informac [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 2 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Apartamenti ndodhet ne Drimadhe tek Tarraca e Ullinjeve. Informacion mbi apartamentin: kati 3, siperfaqe 190 m2,  3 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat