Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament, Rruga Dibres

€ 85.000
Rruga e Durresit,
Vendos tek te preferuatrat
547

Pershkrimi

Sipërfaqe: 100 m2
Adresë: Rruga e Dibresit, Tirane, Shqiperi
Dokumentacioni: Dokumentet e plota të pronësisë
Të tjera: Kati i pare, Pallat i ri

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Rruga e Durresit
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18765
Çmimi: € 85.000
Permasa e Prones: 100,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 107.100
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 6 119 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat