click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties List – Sidebar Right

1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
870 €/m2
SHITET 2+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 2+1 85 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR ZONA SHUM [me shume]
89,680€
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Hamdi Sulcebe. 📏Siperfaqe totale e apartamentit eshte 94.4 m2. Ndodhet ne katin e 5 [me shume]
256,500€
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. 📏Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 133.20 m2. Eshte i pajisur me [me shume]
96,570 € 
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Mihal Grameno. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 107.3 m2 dhe perbehet nga d [me shume]
50€/m2 60€/m2
TOKA PER SHITJE SPILLE 900M-60€/M2 800M-60€/M2 450M-50€/M2 Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte in [me shume]
1,120€/m2
Shitet apartament 2+1 tek farmacia 10,rrethrrotullimi pas Arlis. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 155 m2 Es [me shume]
58,982€
Shitet apartament 2+1 tek “University City”, pas QTU-se. 📏Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 84.2 [me shume]
1400 euro/m2
Shitet apartament 2+1 tek rruga Jordan Misja. 📏Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 93.7 m2. Eshte i pozicionua [me shume]
241,700€
Shitet apartament Duplex ne Farke. Siperfaqja totale e prones eshte 249,8m2 Apartamenti disponon nje siperfaqe prej [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
116,072.00€
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. 📏Siperfaqe totale e apartamentit eshte 105.52 m2. Ndodhet ne katin e 9-te. Plan [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat