I ri ne treg
€ 72.500
Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza tek Rruga e Dibres. Apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Shengjinit tek Rana e Hedhun ne nje kompleks te ri. A [me shume]
€ 180.000
Shitet toke në Kashar. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, prane rruges kryesore. Disponon dokumenta [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri 9-katësh me ashen [me shume]
I ri ne treg
€ 138.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: kati 9 banim totali i kateve [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo. Informacion mbi apartamentin: kati i 1 banim, sipërfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Prane Kompleksit Dinamo tek Komuna Parisit, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashen [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Shitet Vile 2 kateshe ne Rezidencen Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Vila disponon [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet apartament 2+1 në zonën e Alliasit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati ekzistues dhe të m [me shume]
I ri ne treg
€ 47.500
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane bar El Sahara. Inf [me shume]
I ri ne treg
€ 47.500
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, tek bar Artisti. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 7, sipërfaqa [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat