I ri ne treg
€ 67.000
Shitet super apartament 2+1 ne Golem Durres tek pishat e buta. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 84 m2, [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 tek rruga 4 Dëshmorët prane shkolles Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 118.000
Shitet super apartament 2+1 me oborr tek Rezidenca Lura 1. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 69 m2 m2, v [me shume]
I ri ne treg
€ 46.000
Shitet apartament 2+1 ne Kombinat tek Rruga e Qelqit Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me t [me shume]
I ri ne treg
€ 221.024
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Disponon nje siperfaqe prej 114.11 m2 siperfqe apartamenti dhe 103.83 m2 sip [me shume]
I ri ne treg
€ 166.270
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 127.9 m2 ndodhet ne katin e 4-re te [me shume]
I ri ne treg
€ 75.100
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Qemal Stafa tek Pazari i Ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 68.23 m2 ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 170.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane Kopshtit Botanik tek piceri Pavaroti. Ndodhet n [me shume]
I ri ne treg
€ 143.405
Shitet, apartament në zonën Zogu I Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelbër. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim me pam [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet apartament 2+1 ne Babrru Rruga Faik Kulla. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, ndodhet ne katin e 5-t [me shume]
I ri ne treg
€ 170.000
Shitet Vilë, ne Kamez. Informacion mbi pronën: sipërfaqja e truallit 500 m2 sipërfaqja e ndërtimit 278 m2 strukturë [me shume]
I ri ne treg
€ 106.600
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 125.4 m2, kati i 6 i perf [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat