I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Ambienti disponon sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet n [me shume]
€ 2.800 /muaj
Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit. Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2. Ka [me shume]
I ri ne treg

€ 300 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Bulevardin ‘Zogu I’. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pall [me shume]
I ri ne treg
€ 70 /nata
Jepet me qera apartament 2+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit Apartamenti dispon nje siperfaqe 80 [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Ambienti ndodhet në zonën e Ali Demit. Disponon sipërfaqe totale prej 37 m2 dhe është me fasadë xhami. Ambienti ndo [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira apartament 3+1 në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’ tek ish-ekspozita. Apartamenti ndodhet në ka [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘Myrteza Topi’ pranë Rrugës së Barrikadave. Apartamenti ndodhet [me shume]
I ri ne treg
€ 820 /month
Ambienti ndodhet në Rrugën e Durrësit pranë Ministrisë së Arsimit. Disponon një sipërfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet n [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë. Disponon sipërfaqe totale 75 m2 dhe ndodhet në katin e 1. Organizi [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat