I ri ne treg
€ 7.500 /muaj
Jepet me qera qendër biznesi në Durrës, Rruga Marcelo Mastrojani. Qendra ka 2 kate Sherbim dhe 1 kat nentoke ,e gji [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet me qera ambient zyrash Rruga Brigada VIII ne zonen e Bllokut ne nje pozicion shume strategjik. Informacion mb [me shume]
€ 890.000
Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siper [me shume]
€ 15.000
Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 33 m2, i investu [me shume]
I ri ne treg
€ 950 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane piceri Pavarotit. Ndodhet në katin 4 banim dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera ambient tek Rruga e Dibres buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacio [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga Bill Klinton prane Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 bani [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek 2 Rrotontot. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje t [me shume]
I ri ne treg
€ 1.800 /muaj
Ambienti është e pozicionuar në Paskuqan. Informacion mbi godinen: 2 kateshe, sipërfaqja 480 m2, lartësi 3.5 m. Poz [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet apartament 1+1 me qera ne zonen e Liqenit prane Nobis. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati [me shume]
I ri ne treg
€ 420 /muaj
Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga e Kavajes tek Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, disponon n [me shume]
I ri ne treg
€ 400
Jepet apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut tek ish Vila Enver. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim. Organiz [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat