Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 65

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 69

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 70

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 75

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 79

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 80

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 97

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 101

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 102

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 107

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 111

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/templates/property_list_filters.php on line 112
I ri ne treg
€ 74.470
Shitet apartament 1+1 tek Harry Fultz Rruga Panorama ne kompleksin Quartum Residence. Apartamenti disponon nje sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 2+1 Shkolla e Baletit. Ndodhet ne katin e 5 banim i fundit disponon nje siperfaqe prej 66 m2 me d [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet apartament 2+1 ne Laprake . Ndodhet ne katin e 5 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 78 m2 me dokumentacio [me shume]
€ 250 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 në Bllok. Apartamenti disponon nje sipërfaqe prej 40 m2. Ndodhet në katin e 2 te nje p [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit [me shume]
I ri ne treg
€ 410.000
Shitet vile ne Rrugen Mihal Grameno. Ka strukturë 4-katëshe ku kati i 1 eshte parkim dhe 3 katet e tjera banim me s [me shume]
I ri ne treg
€ 70.200
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56.10 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 96.800
Shitet Apartament 2+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 77.38 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit prane Air Albania. Organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma g [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg
€ 37.400
Shitet apartament 1+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/property_list.php on line 310

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat