click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Vile

I ri ne treg
€ 215.000
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit [me shume]
I ri ne treg
€ 270.000
Vila ndodhet ne zonën e Farkës në Sauk dhe ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe totale ndertimi 358 m2 dhe siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Ne zonen me te preferuar prane Tiranes per jetese komode, mes gjelberimit dhe natyres, shitet Vile Luksoze 3 katesh [me shume]
I ri ne treg
€ 200.000
Shitet vile Rruga Odhise Grillo , ne fund te Bulevardit Zhan Dar’k. Vila është 2 katëshe dhe ka një sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 810.000
Shitet vile pranë Rrugës së Elbasanit, përballë Ambasadës së Turqisë. Vila është 4 katëshe dhe ka një sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 135.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Vorës ne Domje. Informacion mbi vilën: 3-katëshe, sipërfaqja e vilës : 300 m2 t [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Vila ndodhet në një kompleks të qetë në afërsi të TEG-ut Ka strukturë 4-katëshe me sipërfaqe të brendshme 404 m2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 251.581
Shitet vilë 3 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 ndertim, 4 m2 verand [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Jepen me qira 2 katet e nje vile 3 kateshe ne Rrugen e Dibres prane spitalit te Pediatrise. Vila eshte 3 kateshe dh [me shume]
I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Vile 2 kateshe ne Kombinat . Siperfaqe ndertimi 150 m2 , ku cdo kat ka 150 m2 dhe 500 m2 toke , mundesi nder [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Shitet kati i 2-te (2+1) i nje Vile 3 kateshe tek Liqeni i Thate ne Rr: Eduard Mano me siperfaqe 100 m2 i cili orga [me shume]
I ri ne treg
€ 170.000
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat