click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Vile

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Vile mbrapa Caza Italia, Kthesa e Kamzes. Vila është 3 kate banim dhe nje kat parkim, disponon sipërfaqe nde [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Shitet vilë në Rrugën Ali Demi. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh + papafingo me siperfaqe 171 m2 per kate dh [me shume]
I ri ne treg
€ 410.000
Shitet vile ne Rrugen Mihal Grameno. Ka strukturë 4-katëshe ku kati i 1 eshte parkim dhe 3 katet e tjera banim me s [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje pranë Kopshtit Zoologjik tek rr. Muharrem Butka. Vila është e organizuar në 3 kate. Kati i parë funk [me shume]
I ri ne treg
€ 195.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Shitet vilë 2-katëshe në Qerret. Vila është dy katëshe, disponon sipërfaqe ndërtimi 160 m2 dhe sipërfaqe trualli 62 [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Vila ndodhet ne Sarande ne Kompleksin Bougainville Bay. Informacion mbi vilen: strukture 2-kateshe, siprfaqe totale [me shume]
I ri ne treg
€ 365.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 20 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.100.000
Shitet vilë në Rrugën “4 Dëshmorët” tek Selvia. Vila është 3-katëshe dhe disponon dokumentacion të rrre [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 20 [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet Vile në Kamez ne Institut. Vila është me dy kateshe dhe papafingo, disponon nje sipërfaqe totale ndertimi  p [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat