click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Toke

I ri ne treg
€ 196.000
Shitet toke ne Prush ne periferi te Tiranes. Siperfaqe 2800 m2. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukt [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 675.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 4500 m2. Pozicioni i tokes eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet Truall, Kashar. Sipërfaqja e truallit  3600 m2, Me Hipoteke Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Toka ndodhet në Qeparo, Himare. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2500 m2 me hipoteke. Pozicioni i tokes e [me shume]
I ri ne treg
€ 165.000
Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 1560 m2, ullishte Pozicioni i tokës [me shume]
€ 100.000
Shitet Objekt Biznesi dhe Toke ne Bilisht Siperfaqe toke 900m². Siperfaqe objekti 200m² Lartesia e kateve, kati i p [me shume]
I ri ne treg
€ 315.000
Shitet toke ne Laknas. Sipërfaqe 7000 m2. Lehtësisht e aksesueshme nga rruga. Mundesi te shumta investimi Me hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 173.000
Toka ndodhet në Llaman Himare, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1000 m2 me hipoteke. Pozicio [me shume]
I ri ne treg
€ 62.920
Shitet Toke ne Maliq, Korce. Informacion mbi Tokën: sipërfaqe 2800m², me hipotekë. Për më shumë informacion apo një [me shume]
I ri ne treg
€ 510.000
Shitet toke ne Mezes. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 6000 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet toke me leje ndertimi per vile 2 kateshe me pishine në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat