click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Shtepi

I ri ne treg
€ 65.000
Shtëpia ndodhet në zonen e Uzines Traktor tek stacioni fundit . Shtëpia ka strukturë 2-katëshe me sipërfaqe 100 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Shitet shtepi private Rruga Helmarina, Yzberisht, siperfaqe trualli 220 m2 dhe ndertimi 110 m2. Organizohet ne 1 sa [me shume]
I ri ne treg
€ 71.400
Shitet shtepi private ne rrugen Haxhi Sina, midis gjimnazit Partizani dhe Shkolles se Kuqe me siperfaqe trualli 70m [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet shtepi 1-kateshe (2+1) ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet shtepi private 1-kateshe tek rr. Hajdar Hidi midis rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, me siperfaqe trualli [me shume]
I ri ne treg
€ 47.000
Shitet shtepi 1 kateshe tek Siri Kodra, perball pallateve te Kontakt, 1+1+ dyqan, e perbere nga 1 sallon, 1 dhome g [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet shtepi private nje kateshe me bahce ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli. Shtepia ka nje siperfaqe prej 61 m [me shume]
€ 230.000
Sipërfaqe: 1800 m2 Adresë: Dobresh, Tirane, Shqiperi Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Nr. e kate [me shume]
€ 65.000
Sipërfaqja e tokës: 105 m2 Adresë: Afër Mobilierit Ardeno Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Mobil [me shume]
€ 280.000
Sipërfaqe: 320 m2 Adresë: Pas konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit, Tiranë. Dokumentacioni: Dokumentet e rregull [me shume]
Sipërfaqja e tokës: 500 m2 Sipërfaqja e ndërtimit: 320 m2 Adresë: Librazhd, Shqipëri Dokumentacioni: Dokumentet e r [me shume]
€ 200.000
Sipërfaqja e tokës: 322 m2 Sipërfaqja e katit të parë: 73.5 m2 Sipërfaqja e katit të dytë: 73.5 m2 Adresë: Gjiri la [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat