click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Shtepi

I ri ne treg
€ 205.750
Shitet shtepi private 2-kateshe tek rr. Thanas Ziko , me siperfaqe trualli 82.3 m2 dhe siperfaqe ndertimi 53 m2 . K [me shume]
€ 150.000
Shitet shtepi private ne Laprake prane ish shkolles se Partise, siperfaqe totale 250 m2 dhe ndertimi 90 m2. Organiz [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet shtepi private tek Shkolla e Bashkuar ne Kinostudio. Disponon siperfaqe trrualli 70 m2 dhe siperfaqe ndertim [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet shtepi private Rruga 3 Deshmoret prane shkolles Myslym Shira Yzberisht, siperfaqe totale 160 m2 dhe ndertimi [me shume]
I ri ne treg
€ 155.000
Shitet shtepi në zonën e Freskut tek Rruga e Kokonozeve. Vila ka strukturë 1-katëshe mundesi kati shtese , me sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 37.000
Shitet shtepi private ne Kamez. Disponon siperfaqe trrualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70 m2, mundesi kati shtes [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shtëpia ndodhet në zonen e Uzines Traktor tek stacioni fundit . Shtëpia ka strukturë 2-katëshe me sipërfaqe 100 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Shitet shtepi private Rruga Helmarina, Yzberisht, siperfaqe trualli 220 m2 dhe ndertimi 110 m2. Organizohet ne 1 sa [me shume]
I ri ne treg
€ 71.400
Shitet shtepi private ne rrugen Haxhi Sina, midis gjimnazit Partizani dhe Shkolles se Kuqe me siperfaqe trualli 70m [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet shtepi 1-kateshe (2+1) ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet shtepi private 1-kateshe tek rr. Hajdar Hidi midis rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, me siperfaqe trualli [me shume]
I ri ne treg
€ 47.000
Shitet shtepi 1 kateshe tek Siri Kodra, perball pallateve te Kontakt, 1+1+ dyqan, e perbere nga 1 sallon, 1 dhome g [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat