click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Magazine

I ri ne treg
€ 260.000
Shitet magazine ne Vore. Informacion mbi magazines: kati 0, siperfaqe: 243 m2, kati 1 siperfaqe: 149 m2 Magazina di [me shume]
€ 100.000
Shitet Objekt Biznesi dhe Toke ne Bilisht Siperfaqe toke 900m². Siperfaqe objekti 200m² Lartesia e kateve, kati i p [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira magazinë ne Vore . Magazina ndodhet në katin e parë dhe disponon një sipërfaqe prej 300 m2. Ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 3.300
Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore. Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 61 [me shume]
€ 2.800 /muaj
Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit. Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2. Ka [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500.000
Shitet magazine ne Durres. Informacion mbi magazines:  kati 0, siperfaqe trualli: 2840 m2, siperfaqe e ndertimi 120 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000.000
Shitet magazine tek rruga Siri Kodra. Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaq [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
Okazion
€ 1.500
Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kt [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat