click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Hotel

I ri ne treg
€ 650.000
Shitet Vile ne Dhermi, Drimadhes ! siperfaqe toke 300 m2, siperfaqe ndertimi 470 m2 mundesi konvertimi ne hotel me [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Hotel ne Dhermi, Palase! Godine 4 kateshe 500 m2 trruall 8 apartamente te cilat funksonojne si hoteleri 9 tu [me shume]
I ri ne treg
€ 800.000
Hotel Laguna e Karavastase, Divjake 4 kate ndertim  siperfaqe ndertimi 1200 m2. bar restorant, 8 dhoma gjumi, munde [me shume]
I ri ne treg
€ 430.000
Hotel, Lezhe 3 kate ndertim  siperfaqe 2500 m2. Bar restorant, 18 dhoma gjumi, 20 tualete, lavanderi. Vend parkimi [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200.000
Hotel Vlore. 3 kate ndertim, siperfaqe 1000 m2. 2 kate restorante nga 240 m 6 dhoma gjumi 2 veranda Vend parkimi Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
I ri ne treg
€ 380.000
Shitet  Hotel Mali Robit, Durres.. Hoteli eshte 3 katesh dhe perbehet nga 15 dhoma standarte. Detaje te tjera: ajer [me shume]
€ 1.000.000
Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret. Projekti origjinal eshte per ndertese 5 kateshe por per momentin eshte ve [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe org [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Hotel ne Golem ne zonen e Durresit. Hoteli eshte 4 katesh me mundesi kati shtese perbehet nga 13 dhoma stand [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Terez [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat