click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Garsoniere

€ 30.100
Shitet garsoniere , Shengjin Siperfaqe  43m2. Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume [me shume]
€ 290
Apartamenti me qira 1+1, Siri Kodra Rruga Gjon Mili Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 33 m2 dhe ndodhet ne ka [me shume]
I ri ne treg
€ 62.640
Garsoniere, Rruga Mine Peza.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  34.8 m2 Fazë suvatimesh Salloni ndenjes , ambienti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 22.500
Shitet garsoniere në plazhin e Shëngjinit, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri që [me shume]
I ri ne treg
€ 18.000
Shitet garsoniere. Disponon hipotekë.. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim me një siperfaqe totale prej 40 m2. O [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues tek Rruga Karl Gega. Apartamenti ka sipe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat