click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Garazh

I ri ne treg
€ 650 months
Jepet me qira Ambjent Biznesi 🏡 Kati 0 📏Sipërfaqja e ambjentit 200m2 verandë dhe 100m2 siperfaqe e brendshme . Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shiten njesi parkimi Komuna Parisit. Shiten 2 poste parkimi prane shkolles Kristaq Rama. Për më shumë informacion a [me shume]
I ri ne treg
€ 27.000
Shiten 2 Garazhe tek Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji. Informmacion mbi Ambjentn: kati -1 Disponohen 2 poste me [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat