click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Dupleks

I ri ne treg
€ 50.000
Shitet dupleks ne Pogradec te Xhamia me siperfaqe totale 100 m2. Organizimi: kati i 1 kuzhine, dhome gjumi , tualet [me shume]
I ri ne treg
€ 166.000
Shitet dupleks ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek Liqeni Artificial prane Farit me siperfaqe totale 166 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.073
Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me siperfaqe totale 105.7 m2. Organizim [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet dupleks ne katin e 7-8 banim te nje pallati te ri tek Rruga Frosina Plaku me siperfaqe totale 136.3 m2. Orga [me shume]
I ri ne treg
€ 124.000
Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe totale 129.8 m2 ku secili ka [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200
Jepet me qira dupleks 150 m2 tek rezidenca Kodra e Diellit I, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, larg zh [me shume]
I ri ne treg
€ 133.400
Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1 tipit duplex me siperfaqe 179.9m2, ne katin 0 te nje pallati te ri, i pa per [me shume]
I ri ne treg
€ 183.400
Kodra e Diellit, shitet Apartament 3+1 tipit duplex me siperfaqe 240.8m2, ne katin 0 te nje pallati te ri, i pa per [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]
I ri ne treg
€ 400
Jepet me qira apartament duplex 5+1+2 tualete, ne nje nga zonat me te qeta dhe me te sigurta te Tiranes, konkretish [me shume]
€ 120.000
Adresa: Rr. “Bektash Berberi”, Tirane. Ndertese e re Sipërfaqja: 135m2 1 Sallon ndenje, 3 Dhoma Gjumi, [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat