click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Bar

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet ambient tek Ish Stacioni Fundit i Tiranes se Re Rruga Isuf Elezi. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me sipërfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet ambient tek Vasil Shanto prane KESH. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me shkalle me sipërfaqe 150 m2. Ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem. Informacion mbi lokalin: [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit 42 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet Bar-Kafe ne Yzberisht. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte levizjeje dhe banimi, e cila jep mu [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet Bar-Kafe ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Lokali ndodhet ne nje rruge me intensitet t [me shume]
I ri ne treg
€ 2.000
Jepet me qera nje ambjent ne Rr. Skenderbeg, tek Blloku Ambasadave ideal per Bar, LOUNGE. Ambienti eshte goxha cile [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroprtit ‘Nene Tereza [me shume]
€ 160.000
– Sipërfaqe: 72 m2 – Adresë:Rruga Myslym Shyri, Ndërtesa 9, Hyrja 3, Apartament 19 – Të tjera:Apa [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat