click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Bar-Restorant

I ri ne treg
€ 3.000 months
Jepet me qira Bar-Restorant 🏡 Godinë 3-katëshe 📏Sipërfaqja e ambjentit 500m2 njollë ndërtimi dhe 1500 m2 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet Bar Kafe, Zogu i Zi. Sipërfaqe të brendshme prej 85m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i investuar [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipërfaqe verande 8 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200 /muaj
Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço Gliozheni”. Ambienti është 18 [me shume]
€ 900.000
Shitet Bar-Restorant tek Rruga e Alltuneve ne Kavaje. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 468.5m2. Ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem. Informacion mbi lokalin: [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Bar-Restorant tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Lokali ndodhet ne nje rruge me intensitet [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat