click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Apartament

I ri ne treg
€ 69.800
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 1 banim Sipërfaqe totale prej 75.8 m2 dhe 6.9 m2 verande. Sallon [me shume]
I ri ne treg
€ 112.600
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 1 banim Sipërfaqe totale prej 110.8 m2 dhe 34.24 m2 verande. Sal [me shume]
I ri ne treg
€ 57.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe prej 65.5 m2,. Kati 4 banim, ndertim i ri. Ne proces hipotekim [me shume]
I ri ne treg
€ 92.125
Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi . Sipërfaqe prej 73.7 m2,. Kati 5 banim. Ne ndertim Disponon: ambienti ndenjes [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Apartament 2+1, 21 Dhjetori Kati 3 banim. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 66.500
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 66.5 m2. Ndodhet ne katin  e 7. Ne ndertim Ndertim i [me shume]
I ri ne treg
€ 82.000
Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Rruga Muhamed Gjollesha Kati 3. Siperfaqe totale 58 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Apartament 1+1, Yzberisht. Kati 7. Siperfaqe totale 83 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet Apartament 2+1 me oborr, Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe ndertimi  prej [me shume]
I ri ne treg
€ 45.100
Shitet apartament 1+1, prane Fabrikes se Birres ne Rrugen e Kavajes. Disponon siperfaqe totale 60.12 m2, prej se ci [me shume]
€ 71.060
Shitet apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha, Laprake. Disponon siperfaqe totale 74.8 m2, prej se ciles 62.3 m2 eshte [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat