click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Apartament

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor te Rezidenca Kodra e Diellit 2 te [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne fillim te Kodres se Diellit ne [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Shitet apartament 1+1 i pozicionuar në një zone të preferuar dhe të frekuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 31.720
Shitet apartament 1+1 ne Yrshek prane ruges dytesore te autostrades Tirane -Durres, ne katin e 1 banim te nje palla [me shume]
I ri ne treg
€ 70.400
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e “Dibres” prane BKT-se. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallat [me shume]
I ri ne treg
€ 230
Jepet apartament 1+1 me qera te Kthesa e Kamzes, ne katin e 12-te me pamje veri-perendim te nje pallati te ri. Apar [me shume]
I ri ne treg
€ 86.250
Shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues ne Lagjen “Cameria” ku kry [me shume]
I ri ne treg
€ 310
Jepet me qira apartament 3+1 te Rruga e Durresit. Disponon: siperfaqe 100 m2, kati i 4 banim jo i fundit, pallat ek [me shume]
I ri ne treg
€ 330
Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut tek Rruga Nikolla Tupe ne nje pallat egzistues. Informacion mbi Apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 48.800
Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri tek   Rruga Nexho Konomi. Apartamenti është i pozicionuar në një nga ko [me shume]
I ri ne treg
€ 85.540
Shitet Apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja. Apartamenti është i pozicionuar në një [me shume]
I ri ne treg
€ 64.315
Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja. Apartamenti është i pozicionuar në një [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat