click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ambient Tregtar

I ri ne treg
€ 165.000
Okazion Shitet ambjent tregtare kati 1 Hotel B&B dhe apartament 1+1 kati I 2. Siperfaqe totale 135 m2 ku siperf [me shume]
I ri ne treg
€ 125.000
Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit [me shume]
€ 75.600
Ambienti ndodhet në zonën e Astirit pran Bar 2-Palma. Disponon një sipërfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet në katin 0. Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Shitet ambient tek Kompleksi Rotondo, në Durrës. Ambienti disponon sipërfaqe totale prej 56.55 m2 prej së cilës 13. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.250.000
Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave. Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, ak [me shume]
I ri ne treg
€ 350.700
Ambienti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, tek ‘Garden Turdiu Residence’. Disponon sipërfaqe totale prej 350.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 270.000
Ambienti ndodhet në zonën e Myslym Shyri-t. Disponon një sipërfaqe prej 31 m2 dhe ndodhet në katin 0. Ambienti ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /month
Jepet me qira ambient tregtar në zonën e Vasil Shantos, tek Rruga Njazi Demi. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Obje [me shume]
I ri ne treg
€ 68.000
Shitet ambient tregtar në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L. Disponon sipërfaqe totale 34.27 m2, prej së cilës 32 [me shume]
I ri ne treg
€ 850 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 2, disponon sipërfaqe totale 170 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Drejtoria e Policisë. Ambienti ndodhet në katin 0, disponon sipërfaqe totale 32 m [me shume]
€ 400 /month
Jepen me qira ambiente tregtare tek Kompleksi Rezidencial Green City. Ambientet ndodhen në kati 0, disponojn sipërf [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat