click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ambient Tregtar

I ri ne treg
€ 630.000
Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. Informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjentit: 90 m2, fasadë Xh [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Shitet apartament per biznes ne Rr.” Muhamet Gjollesha”,prane Zogut te Zi. Apartamenti ndodhet ne nje r [me shume]
I ri ne treg
€ 360 /muaj
Jepet me qera ambient tek Rruga Mihal Grameno ne zonen e Tregut Elektrik. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 66 m [me shume]
I ri ne treg
€ 122 /muaj
Jepet me qira ambient ne zonen e Ali Demit tek Xhamia e Tabakeve. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 17.5 m2, kat [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera ambient tek Rruga e Durresit prane hotel Coloseo. Ambienti ndodhet ne katin 0, siperfaqe 90 m2, fasad [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera ambient ne zonen e Tregut Elektrik. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 130 m2, kati 0, pallat i ri, [me shume]
I ri ne treg
€ 52.500
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 34.3 m2 me fasade xhami, 1 tualet dhe kub [me shume]
I ri ne treg
€ 128.000
Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit tek Tregu Cam. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 32 m2 me fasade xhami, 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 30.000
Shitet dyqan tek Bulevardi Zhan Dar’k prane furr buke Tito. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 30 m2 me fas [me shume]
I ri ne treg
€ 188.500
Shitet ambient tregtar ne hyrie te Kodres se Diellit. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 2 [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Shitet ambient biznesi tek Drejtoria e Policise ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti disponon nje siperfaqe totale pr [me shume]
I ri ne treg
€ 62.000
Shitet dyqan tek Bulevardi Bajram Curri prane Pallatit me Shigjeta. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 50.3 m2 8/ [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat