click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ambient Tregtar

I ri ne treg
€ 122 /muaj
Jepet me qira ambient ne zonen e Ali Demit tek Xhamia e Tabakeve. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 17.5 m2, kat [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera ambient tek Rruga e Durresit prane hotel Coloseo. Ambienti ndodhet ne katin 0, siperfaqe 90 m2, fasad [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera ambient ne zonen e Tregut Elektrik. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 130 m2, kati 0, pallat i ri, [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet ambient tek Rruga Tefta Tashko Koco. Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 50 m2 siperfaqe e [me shume]
I ri ne treg
€ 52.500
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 34.3 m2 me fasade xhami, 1 tualet dhe kub [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000
Jepet me qera ambjent te Tregu Elektrik tek Rruga Petro Nini Luarasi. Informacion mbi ambjentin: kati 7 dhe i fundi [me shume]
I ri ne treg
€ 128.000
Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit tek Tregu Cam. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 32 m2 me fasade xhami, 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 30.000
Shitet dyqan tek Bulevardi Zhan Dar’k prane furr buke Tito. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 30 m2 me fas [me shume]
I ri ne treg
€ 93.000
Shitet ambient tregtar ne zonen e Astirit prane Vila L. Siperfaqia e ambjentit 93 m2, kati 0, 1 tualet, dokumentaci [me shume]
I ri ne treg
€ 74.000
Shitet market ne zonen e Yzberishtit. Siperfaqia e ambjentit 54 m2, kati 0, dokumentacion te rregullt hipotekor. Fu [me shume]
I ri ne treg
€ 188.500
Shitet ambient tregtar ne hyrie te Kodres se Diellit. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 2 [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Shitet ambient biznesi tek Drejtoria e Policise ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti disponon nje siperfaqe totale pr [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat