click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Vlore

I ri ne treg
€ 46.600
Shitet apartament 1+1 Vlore Rruga Pavarsia Kati 2 banim, sipërfaqe ndërtimi 71.63 m2 Salloni ndenjes, ambienti gati [me shume]
I ri ne treg
€ 600.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Sipërfaqja e tokës, 6000 m2 me certifikatë pronësie, prane detit. P [me shume]
€ 96.450
Apartament 2+1 Vlore prane stadiumit. Siperfaqje 128.6  m2 Kati i 8 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Toka ndodhet në zonen e Kripes ne Vlorë. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 8600  m2 me [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet shtepi, Vlore ne Kanine pamje fantastike nga deti Jon. 95 m2 kati i pare dhe 125 m2 kati i dyte 2 kateshe si [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Vlore pamje fantastike nga deti Jon. salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete 2 b [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200.000
Hotel Vlore. 3 kate ndertim, siperfaqe 1000 m2. 2 kate restorante nga 240 m 6 dhoma gjumi 2 veranda Vend parkimi Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 545.500
Shitet ambient pranë Rruges Transballkanike Vlore lagja 24 maji . Ambienti është e ndërtuar në 2 kate. Kati i pare [me shume]
I ri ne treg
€ 4.506.120
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 2503 [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat