click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Shëngjin

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet ambient tregtar, Shëngjin 🏡 Kati i fundit i një pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 400 m2. 🛋 Sall [me shume]
I ri ne treg
€ 39.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. Ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 86 m2, prej se ciles 77 [me shume]
€ 58.000
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 55.21 m2 dhe ndodhet në katin e 2. [me shume]
I ri ne treg
€ 98.300
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 98.29 m2 dhe ndodhet në katin 1. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 86.850
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 86.81 m2 dhe ndodhet në katin 0. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 45.700
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 65.23 m2 dhe ndodhet në katin 0. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 71.000
Shitet apartament 2+1 në plazhin e Shëngjinit tek Rera e hedhur, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim. Dis [me shume]
I ri ne treg
€ 32.100
Shitet apartament 1+1 në plazhin e Shëngjinit, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një ndertimi buze d [me shume]
I ri ne treg
€ 22.500
Shitet garsoniere në plazhin e Shëngjinit, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri që [me shume]
I ri ne treg
€ 36.150
Shitet apartament 1+1 në plazhin e Shëngjinit, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri [me shume]
I ri ne treg
€ 36.520
Shitet apartament 1+1 në plazhin e Shëngjinit, Lezhë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat