click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Prishtine

I ri ne treg
€ 2.200 /m2
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar me zonen e Brrylit 50 m nga kryqezimi i Brrylit me Lanen. Ambienti dispono [me shume]
I ri ne treg
€ 252.000
Shiten 2 apartamente 4+1 ne Qender te Prishtines. Disponojne nje siperfaqe prej 168 m2 siperfaqe apartamenti dhe nj [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat