click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Pogradec

I ri ne treg
€ 50.000
Shitet dupleks ne Pogradec te Xhamia me siperfaqe totale 100 m2. Organizimi: kati i 1 kuzhine, dhome gjumi , tualet [me shume]
I ri ne treg
€ 15.000
Shitet tokë në fshatin Hudënisht ne hyrje të Pogradecit dhe ka një sipërfaqe totale prej 550 m2. Disponon dokumenta [me shume]
€ 32.000
Sipërfaqe: 1100 m2 Adresë:Udenisht, Pogradec. Dokumentacioni:Dokumentet e rregullta të pronësisë Të tjera: Mund të [me shume]
€ 135.000
Sipërfaqe: 3000 m2 Adresë: Lin, Pogradec. Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Të tjera: 100 m nga l [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat