click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Kavaje

I ri ne treg
€ 182.000
 Shitet tokë në Spille. Sipërfaqje totale e tokës 2800 m2. Pozicioni i tokes eshte shume i favorshem për ndërtim ho [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Shitet vilë 2-katëshe në Qerret. Vila është dy katëshe, disponon sipërfaqe ndërtimi 160 m2 dhe sipërfaqe trualli 62 [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet super apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes  ne Kavajes. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 74 m2, ka [me shume]
€ 900.000
Shitet Bar-Restorant tek Rruga e Alltuneve ne Kavaje. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 468.5m2. Ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat