click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Fier

I ri ne treg
€ 110.000
Shitet ambient tregtar në qender ne Fier. Ambienti disponon sipërfaqe totale 140 m2, prej së cilës 104 m2 është sip [me shume]
I ri ne treg
€ 950.000
Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik. Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore. Mund [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane n [me shume]
€ 1.740.000
Shitet ose jepet me qera objekt biznesi ne Fier buze rruge kryesore. Objekti eshte i ndertuar sipas te gjitha kusht [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat