click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Elbasan

€ 101.400
Apartament për shitje me siperfaqe totale 61.4 m2 kati 3 , 13m2 post parkimi Pozicionohet në një nga komplekset e G [me shume]
I ri ne treg
€ 684.000
Shitet ambient tregtar në Elbasan. Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2. Ambie [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat