click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Durres

€ 820.000
Shitet vile tek kompleksi Primavera,Gjiri i Lalezit.   Siperfaqe trualli 300m2  3 Kateshe Arredimi-Visionnaire [me shume]
€ 240.000
Shitet apartament dupleks tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit. Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 125.68 m2, 84 [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Shitet ambient tek Kompleksi Rotondo, në Durrës. Ambienti disponon sipërfaqe totale prej 56.55 m2 prej së cilës 13. [me shume]
€ 1.500.000
Shitet magazine ne Durres. Informacion mbi magazines:  kati 0, siperfaqe trualli: 2840 m2, siperfaqe e ndertimi 120 [me shume]
€ 405.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit “Rezidenca San Pietro”. Vilat Individuale janë të vendosura në [me shume]
€ 66.000
Shitet apartament 1+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe disp [me shume]
€ 68.320
Shitet apartament 2+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri dhe disp [me shume]
€ 135.000
Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1500 m2 me certifikatë pronësie [me shume]
€ 450.000
Shitet Hotel ne Golem ne zonen e Durresit. Hoteli eshte 4 katesh me mundesi kati shtese perbehet nga 13 dhoma stand [me shume]
€ 45.000
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e push [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat