click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Durres

I ri ne treg
€ 102.000
Shitet ambient tek Kompleksi Rotondo, në Durrës. Ambienti disponon sipërfaqe totale prej 56.55 m2 prej së cilës 13. [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56 m2 dhe ndodhet [me shume]
I ri ne treg
€ 54.200
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 58.2 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 66.600
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.6 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 195.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 70 /nata
Jepet me qera apartament 2+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit Apartamenti dispon nje siperfaqe 80 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet papafingot 4+1  tek Rezidenca Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Apartamenti  [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500.000
Shitet magazine ne Durres. Informacion mbi magazines:  kati 0, siperfaqe trualli: 2840 m2, siperfaqe e ndertimi 120 [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet Apartament 2+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 72.7 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 365.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 20 [me shume]
I ri ne treg
€ 380.000
Shitet  Hotel Mali Robit, Durres.. Hoteli eshte 3 katesh dhe perbehet nga 15 dhoma standarte. Detaje te tjera: ajer [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat