click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Dhermi

€ 400.000
Shitet vile dy kateshe ne Palase, Vlore. Vila eshte e organizuar ne dy kate, ka sallon, ambient gatimi, ambient ngr [me shume]
I ri ne treg
€ 275.330
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades mbi autostraden e re. Sipërfaqja e tokës, 2503 m2. Pamje Fantastike nga deti Jon P [me shume]
€ 450.000
Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke. Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m [me shume]
I ri ne treg
€ 650.000
Shitet Vile ne Dhermi, Drimadhes ! siperfaqe toke 300 m2, siperfaqe ndertimi 470 m2 mundesi konvertimi ne hotel me [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Hotel ne Dhermi, Palase! Godine 4 kateshe 500 m2 trruall 8 apartamente te cilat funksonojne si hoteleri 9 tu [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]
I ri ne treg
€ 420.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2800 m2. Pozicioni i tokes eshte [me shume]
€ 330.000
Apartamenti ndodhet ne Drimadhe tek Tarraca e Ullinjeve. Informacion mbi apartamentin: kati 3, siperfaqe 190 m2,  3 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat