click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Zogu i Zi

Dhene me qera
€ 440 /muaj
Apartament 2+1 Zogu i Zi Kati i 8. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni. Ashens [me shume]
€ 92.125
Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi . Sipërfaqe prej 73.7 m2,. Kati 5 banim. Ne ndertim Disponon: ambienti ndenjes [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet Bar Kafe, Zogu i Zi. Sipërfaqe të brendshme prej 85m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i investuar [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Zogu i Zi pranë Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati [me shume]
€ 87.000
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Zogut Zi prane Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim t [me shume]
I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Zogut Zi prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 5 banim, sipërfaqe 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Shitet apartament per biznes ne Rr.” Muhamet Gjollesha”,prane Zogut te Zi. Apartamenti ndodhet ne nje r [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat