click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Yzberisht

I ri ne treg
€ 70.800
Shitet apartament 2+1 118 m2 kati i 7 banim i parafundit, ndodhet në zonën e Yzberishtit. Apartamenti disponon: sal [me shume]
I ri ne treg
€ 49.800
Shitet apartament 1+1 83 m2 kati i 8 banim i fundit, ndodhet në zonën e Yzberishtit. Apartamenti disponon: salloni [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht. Aprtamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri [me shume]
I ri ne treg
€ 78.000
Shitet apartament 2+1, Yzberisht tek KMY! Apartamernti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe di [me shume]
I ri ne treg
€ 87.000
Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht. Aprtamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet shtepi private Rruga 3 Deshmoret prane shkolles Myslym Shira Yzberisht, siperfaqe totale 160 m2 dhe ndertimi [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 3 Deshmoret ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 5 ne nje pallat te ri 8 katesh [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 3 Deshmoret ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 4 ne nje pallat te ri 9 katesh [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Besim Alla ne Yzberisht, me nje siperfaqe totale 71.9 m2 ku 61 m2 siperfaqe e brend [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat