click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Yzberisht

I ri ne treg
€ 75.000
Apartament 2+1, Bulevardi i Ri Yzberisht Kati 7 Siperfaqe totale 97.4 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat [me shume]
I ri ne treg
€ 77.000
Apartament 2+1, Bulevardi i Ri Yzberisht Kati 7 Siperfaqe totale 110 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e [me shume]
I ri ne treg
€ 92.000
Shitet apartament 2+1 Yzberisht salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti  ballkoni kati 7 141 m2 sistem ngroh [me shume]
I ri ne treg
€ 56.600
Apartament 2+1, Yzberisht. Kati 8 i fundit. Siperfaqe totale 87 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e gjum [me shume]
I ri ne treg
€ 49.000
Apartament 1+1, Yzberisht. Kati 7. Siperfaqe totale 75 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Yzberisht Kati 0 teknik Siperfaqe 97 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 44.000
Shitet ambient tregtar në Yzberisht. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 55 m2. Disponon dokumen [me shume]
I ri ne treg
€ 69.000
Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
I ri ne treg
€ 73.400
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 3 Deshmoret ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 8 ne nje pallat te ri 9 katesh [me shume]
I ri ne treg
€ 76.500
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 3 Deshmoret ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 2 ne nje pallat te ri 9 katesh [me shume]
I ri ne treg
€ 64.800
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 3 Deshmoret ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 7 ne nje pallat te ri me ashen [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat